روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "موافقت با تجدیدنظر خواهی بوردو جهت اجتناب از سقوط به دسته سوم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

موافقت با تجدیدنظر خواهی بوردو جهت اجتناب از سقوط به دسته سوم

کمیته المپیک فرانسه به درخواست بوردو برای لغو سقوط آن ها به سطح سوم فوتبال کشور به علت مشکلات مالی، جواب مثبت داد. طرفداری | به گزارش اکیپ، پس از سقوط بوردو به لیگ دو فرانسه در پایان فصل گذشته، بوردو نتوانسته بود تاییدیه ناظر اقتصادی فوتبال فرانسه (DNCG) را در ارتباط با استقلال مالی خود جلب کند. پس از آن، تجدیدنظر خواهی آن ها از فدراسیون فوتبال فرانسه هم بی فایده بود تا باشگاه در خطر کنار گذاشته شدن از فوتبال حرفه ای فرانسه قرار بگیرد. رسمی؛ بوردو به دلیل مشکلات مالی به دسته سوم فوتبال فرانسه سقوط کردالبته تصمیم کمیته المپیک فرانسه در حد یک کمیته مستقل ناظر است و لازم است که فدراسیون فوتبال فرانسه هم آن را بپذیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " موافقت با تجدیدنظر خواهی بوردو جهت اجتناب از سقوط به دسته سوم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×