روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس در فرابورس ضرر داد، استقلال سود کرد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس در فرابورس ضرر داد، استقلال سود کرد!

اگر سری به کدال بزنید با گزارش های جدید و اطلاعیه های تازه نمادهای استقلال و پرسپولیس در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس و فرا بورس مواجه می شوید.به گزارش طرفداری، هفته گذشته یک اکانت توییتری مدعی شد در حسابرسی 6 ماهه پرسپولیس، این نماد در بورس با 134 ریال ضرر در هر سهم مواجه شده و استقلال نیز به سود 44 میلیارد ریالی رسیده است. این خبر در هیاهوی ابقای سرمربی تیم ملی گم شد اما حالا روی کدال به راحتی می توان گزارش های حسابرسی دو نماد استقلال و پرسپولیس را دید.مطابق اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای حسابرسی، سهام پرسپولیس 93 میلیارد ریال افت داشته که این مبلغ، بر پایه هر سهم 134 ریال زیان را نشان می دهد اما سهام استقلال در همین دوره 6 ماهه با رشد هر سهم 6 ریال مواجه بوده و در مجموع 44 میلیارد ریال سود کرده است.بر پایه همین اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1400/09/30(حسابرسی شده) در سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری، باشگاه پرسپولیس 7.010.010 سرمایه ثبت شده و 3.505.005 سرمایه ثبت نشده دارد و استقلال هم با سودی که کرده در مدت زمان مشابه، سرمایه ثبت شده اش به 10,791,150 رسیده اما سرمایه ثبت نشده اش عدد صفر را نشان می دهد. (در کدال توضیح داده شده تمامی مبالغ درج شده به میلیون ریال است.)اما نکته جالب تر میزان تخلفات دو نماد است.استقلال 5 مورد تخلف داشته و در 5 مورد مقررات وضع شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار را رعایت نکرده اما پرسپولیس 10 مورد ضوابط سازمان بورس و اوراق بهادار را رعایت نکرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس در فرابورس ضرر داد، استقلال سود کرد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×