روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش afc از نقل و انتقالات ایرانی‌ ها؛ از لژیونرها تا ستاره‌ های لیگ برتر" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش afc از نقل و انتقالات ایرانی‌ ها؛ از لژیونرها تا ستاره‌ های لیگ برتر

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به نقل و انتقالات فوتبال ایران و لژیونرها پرداخت.به گزارش طرفداری، در این گزارش آمده است: با نزدیک شدن به شروع فصل جدید در سراسر اروپا و غرب آسیا، باشگاه ها در چند هفته گذشته مشغول تقویت تیم خود بوده اند. سایت ما برخی از بزرگترین حرکات در قاره و لژیونرها را در این پنجره نقل و انتقالاتی مرور می کند.سایت AFC در مورد نقل و انتقالات تیم پرسپولیس به خرید علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی فر پرداخت و نوشت: پرسپولیس در فصل گذشته به شدت به از دست دادن عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران به رقیب همیشگی خود یعنی استقلال واکنش نشان داد و با چندین بازیکن جدید قرارداد بست.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد نقل و انتقالات استقلال نیز به بازگشت کاوه رضایی به این تیم اشاره کرد. این سایت همچنین در مورد فولادخوزستان نوشت:این تیم که قرار است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ حضور پیدا کند، فرشید اسماعیلی هافبک تیم العربی قطر را به خدمت گرفت. خوزستانی ها در جناح چپ نیز دو بازیکن پرسپولیس یعنی احسان پهلوان و سعید آقایی را به خدمت گرفتند.AFC در مورد اللهیار صیادمنش نیز عنوان کرد:پس از اینکه هال سیتی تصمیم گرفت انتقال قرضی خود را از فنرباغچه به صورت دائمی کند، صیادمنش ملی پوش ایرانی فصل آینده نیز به بازی در چمپیونشیپ ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش afc از نقل و انتقالات ایرانی‌ ها؛ از لژیونرها تا ستاره‌ های لیگ برتر از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×