روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فرصت طلایی شاگردان ساپینتو؛ استقلال تا نیم فصل 6 بار از تهران خارج می شود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرصت طلایی شاگردان ساپینتو؛ استقلال تا نیم فصل 6 بار از تهران خارج می شود!

استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر فقط برای 6 بازی از تهران خارج می شود.به گزارش طرفداری، قرعه کشی لیگ برتر روز گذشته انجام و مشخص شد استقلال تا پایان فصل با کدام حریفان باید بازی کند.در قرعه استقلال یک فرصت طلایی برای این تیم در نیم فصل اول وجود دارد، جایی که آبی ها در طول بازی ها فقط 6 بازی در خارج از تهران دیدار می کنند و سایر بازی های این تیم در شهر خودشان برگزار می شود. از مجموع 9 بازی که باید در تهران برگزار شود، 8 بازی این تیم در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و فقط بازی آبی ها با هوادار در بیرون از ورزشگاه آزادی است.این یک فرصت طلایی برای استقلال است تا بتواند امتیازهای مناسبی در نیم فصل اول کسب کند هرچند که نیم فصل دوم شرایط برای آبی ها متفاوت خواهد بود.بیشتر بخوانید:برنامه کامل لیگ برتر بیست و دومبررسی قرعه استقلال در لیگ بیست و دوم؛ متعادل!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرصت طلایی شاگردان ساپینتو؛ استقلال تا نیم فصل 6 بار از تهران خارج می شود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×