روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کاوه رضایی با پیراهن بدون شماره در تمرین استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاوه رضایی با پیراهن بدون شماره در تمرین استقلال

هنوز شماره پیراهن کاوه رضایی در استقلال مشخص نشده است.به گزارش طرفداری، کاوه رضایی بازیکنی است که به تازگی با استقلال قرارداد امضا کرده اما پیراهن او در تمرینات فعلا بدون شماره است.در این بین اگر مهدی مهدی پور رضایت بدهد، کاوه رضایی پیراهن شماره 9 استقلال را برتن خواهد کرد تا پیراهن شماره 6 استقلال هم به مهدی مهدی پور برسد تا کاوه رضایی هم با شماره پیراهن محبوبش برای استقلال به میدان برود.البته بعید است شماره پیراهن موضوع چندان مهمی باشد و حتی اگر مهدی پور شماره 9 که 2 سال در اختیارش بود را برتن کند، رضایی شماره دیگری را انتخاب خواهد کرد و این چالش چندان جدی نیست.بیشتر بخوانید:کاوه رضایی بالاخره در تمرین استقلال رویت شد / عکسشماره پیراهن مهدی مهدی پور به کاوه رضایی می رسد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاوه رضایی با پیراهن بدون شماره در تمرین استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×