روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شروع نسبتا ساده و پایان سخت برای استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شروع نسبتا ساده و پایان سخت برای استقلال

در برنامه استقلال در لیگ بیست و دوم آبی ها در قسمت ابتدایی و پایانی فصل شرایط متفاوتی را تجربه می کنند.به گزارش طرفداری، روز گذشته قرعه کشی لیگ برتر انجام و مشخص شد تیم ها از هفته ابتدایی تا پایانی قرار است با چه تیم هایی بازی کنند.در این بین برنامه استقلال در 5 هفته ابتدایی نسبتا ساده خواهد بود، جایی که آبی ها به جز هفته اول برابر سپاهان، در 4 هفته بعدی با ملوان، مس کرمان، نفت مسجدسلیمان و پیکان بازی می کنند و به نظر آبی ها می توانند از این بازی ها امتیاز کامل بگیرند.اما استقلال در 5 بازی آخر خود باید با تیم هایی مثل هوادار، پرسپولیس، نفت آبادان، مس رفسنجان و و تراکتور بازی کند که بی تردید 3 بازی سخت در 5 بازی پایانی کار آبی ها را بسیار دشوار خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شروع نسبتا ساده و پایان سخت برای استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×