روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سعید مهری بعد از اردوی ترکیه از استقلال جدا می شود؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سعید مهری بعد از اردوی ترکیه از استقلال جدا می شود؟

ممکن است سعید مهری در بازگشت از ترکیه از استثقلال جدا شود.به گزارش طرفداری، سعید مهری بازیکنی است که در یک سال و نیم حضور در استقلال فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کرد اما در اتفاقی عجیب با وجود اینکه او یک سال دیگر قرارداد داشت، مدیران باشگاه استقلال یک سال دیگر هم قراردادش را تمدید کردند.در این بین ریکاردو ساپینتو هم در بازی های دوستانه خیلی کم به مهری بازی داد تا این شایعه به راه بیفتد سعید مهری تصمیم دارد از استقلال جدا شود.سعید مهری از آلومینیوم اراک پیشنهاد دارد و احتمال اینکه در بازگشت از ترکیه برای جدایی اقدام کند بسیار زیاد است.بیشتر بخوانید:زبیر نیک نفس؛ انتخاب اول ریکاردو ساپینتو برای پست هافبک دفاعیآلومینیوم اراک همچنان در انتظار صدور رضایتنامه هافبک استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سعید مهری بعد از اردوی ترکیه از استقلال جدا می شود؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×