روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مرور دربی های هفته آخری؛ برتری با پرسپولیس است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرور دربی های هفته آخری؛ برتری با پرسپولیس است

برنامه مسابقات لیگ حرفه ای اعلام شده است و پرسپولیس و استقلال در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.به گزارش طرفداری، تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در ادوار گذشته دیرتر از این هم با هم روبرو شده اند، درست است این بار در هفته دوازدهم و بیست و هفتم این 2 تیم با هم بازی می کنند اما در ادوار گذشته این 2 تیم سابقه بازی در هفته آخر مسابقات فوتبال لیگ کشور و باشگاه های تهران را هم داشته اند.این دربی ها را با هم مرور می کنیم:سال 1353: پرسپولیس و استقلال در هفته آخر نیم فصل و پایان لیگ به مصاف هم رفتند، پرسپولیس بازی را برد اما استقلال قهرمان مسابقات فوتبال لیگ شد.سال 1370: پرسپولیس و استقلال در هفته آخر مسابقات فوتبال باشگاه های تهران روبروی هم قرار گرفتند، بازی مساوی بدون گل شد اما تیم فوتبال استقلال قهرمان مسابقات شد.سال 1375: پرسپولیس و استقلال در هفته آخر مسابقات به مصاف هم رفتند، پرسپولیس 3-0 برنده شد و قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ کشور را به دست آورد.سال 1393: پرسپولیس و استقلال در آخرین هفته مسابقات نیم فصل لیگ اول و پایان مسابقات به مصاف هم رفتند. در این دیدار ها پرسپولیس بازیهای رفت و برگشت را به سود خود خاتمه داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرور دربی های هفته آخری؛ برتری با پرسپولیس است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×