روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی مهدی پور برابر ذوب آهن فیکس است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی مهدی پور برابر ذوب آهن فیکس است

با تصمیم ساپینتو استقلال در بازی با ذوب آهن مهدی مهدی پور را در ترکیب ثابت می بیند.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی یازدهم فروردین در هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف ذوب آهن می رود که آبی ها امیدوار هستند با کسب ۳ امتیاز بازی بتوانند اختلاف شان را با صدر جدول رده بندی کمتر کنند.با این حال استقلال در این بازی سعید مهری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، بازیکنی که در بازی های اخیر نمایش بسیار خوبی در ترکیب آبی ها داشته است.در این بین طبق شنیده ها ساپینتو تصمیم قطعی اش را گرفته است و قصد دارد در بازی با ذوب آهن از مهدی مهدی پور در ترکیب اصلی استفاده کند تا این بازیکن بعد از مدت ها شانس حضور در ترکیب اصلی آبی ها را داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی مهدی پور برابر ذوب آهن فیکس است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×