روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "یحیی گل محمدی: دلیلی ندارد که زمان مسابقه استقلال و پدیده تغییر کند؛ پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یحیی گل محمدی: دلیلی ندارد که زمان مسابقه استقلال و پدیده تغییر کند؛ پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد

طرفداری- یحیی گل محمدی در مورد بازی تیمش برابر استقلال و خبرهایی که درباره احتمال لغو این بازی مطرح شده است، گفت:دلیلی ندارد که زمان برگزاری این مسابقه تغییر کند و نمی دانم چرا برخی فکر می کنند که باید چنین اتفاقی رخ داده و زمان بازی تغییر کند. من در روزهای اخیر چندین بار با مسئولان سازمان لیگ صحبت کردم و آنها گفتند که این بازی قطعاً روز جمعه برگزار خواهد شد. ما هم برنامه تمرینات، خرید بلیت هواپیما، رزرو هتل و ... را انجام دادیم و برنامه های ما براساس انجام این بازی در روز جمعه جلو می رود.وی در واکنش به عدم رضایت استقلالی ها برای اینکه بازی در استادیومی غیر از آزادی برگزار شود و اینکه برخی از احتمال لغو این بازی خبر می دهند، تصریح کرد:آنها میزبان هستند و می توانند هر استادیومی را برای این مسابقه انتخاب کنند. ما مشکلی در این زمینه نداریم، ولی نمی دانم چرا برخی بحث تغییر زمان این بازی را مطرح می کنند. اگر بازی ما مقابل استقلال لغو شود فرصتی وجود ندارد تا این بازی در زمان دیگری برگزار شود. طبق برنامه سازمان لیگ، این بازی باید روز جمعه هفته جاری (18 آبان ماه) برگزار شود.سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی برگشت این تیم برابر کاشیما آنتلرز و شانس قهرمانی سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد:به نظر من پرسپولیس برای قهرمانی شانس دارد و کسی حق ندارد ناامید باشد. پرسپولیس از حمایت 90 هزار تماشاگر بهره می برد و امیدوارم این تیم در نهایت به هدفش برد. این خیلی مهم است که پرسپولیس در نیمه اول گل بزند و اگر این اتفاق رخ دهد کار پرسپولیس راحت تر خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یحیی گل محمدی: دلیلی ندارد که زمان مسابقه استقلال و پدیده تغییر کند؛ پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×