روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استاندار خراسان رضوی در تماس با مدیرعامل باشگاه پدیده: لغو دیدار با استقلال را پیگیری خواهیم کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استاندار خراسان رضوی در تماس با مدیرعامل باشگاه پدیده: لغو دیدار با استقلال را پیگیری خواهیم کرد

طرفداری- طبق اعلام سازمان لیگ، دیدار استقلال تهران و پدیده مشهد به دلیل آن چه مشغله نیروی انتظامی خوانده شد لغو و به زمان دیگری موکول شد. در همین خصوص استاندار خراسان رضوی شخصاً به این مسئله ورود خواهد کرد. با اعلام سازمان لیگ فوتبال، به دلیل مشغله نیروی انتظامی به جهت میهمانان خارجی برای فینال لیگ قهرمانان آسیا، دیدار تیم های استقلال و پدیده که قرار بود روز جمعه برگزار شود لغو شد.به نقل از فارس، در همین راستا، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در تماسی که با جواد وطنخواه مدیرعامل باشگاه پدیده داشت، به او اعلام کرد که حتما این مسئله را از طریق وزارت ورزش پیگیری خواهد کرد.استاندار خراسان همچنین قصد دارد از طریق شورای تأمین استان تهران هم این ادعای سازمان لیگ را پیگیری کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استاندار خراسان رضوی در تماس با مدیرعامل باشگاه پدیده: لغو دیدار با استقلال را پیگیری خواهیم کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×