روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش تمرین استقلال؛ مرتضی آقاخان با آبی پوشان تمرین کرد؛ تنیس فوتبال دروازه‌بان‌ها با شفر" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش تمرین استقلال؛ مرتضی آقاخان با آبی پوشان تمرین کرد؛ تنیس فوتبال دروازه‌بان‌ها با شفر

طرفداری- تیم فوتبال استقلال از ساعت 11:30 امروز در ورزشگاه صنایع دفاع تمرینات خود را برای آماده سازی ادامه مسابقات لیگ برتر برگزار کرد.به نقل از فارس، تمرین به شرح زیر است:* روزبه چشمی،فرشید اسماعیلی و پژمان منتظری 3 غایب تمری امروز استقلال بودند.چشمی و اسماعیلی فعلا به دلیل انضباطی در تمرینات شرکت نمی کنند.*مرتضی آقاخان که نامش در لیست نیم فصل اول قرار دارد و قرار است از نیم فصل دوم به جمع آبی پوشان اضافه شود، امروز در تمرین استقلال شرکت کرد.در حاشیه تمرین امروز وی با شفر هم برای دقایقی به صحبت پرداخت.*علی کریمی بدون مشکل در تمرین گروهی حضور پیدا کرد. این بازیکن در اوایل بازی با ماشین سازی مصدوم شد و از زمین بیرون رفت.* داریوش شجاعیان به صورت انفرادی تمرین کرد. این بازیکن هم از نیم فصل دوم با استقلال استارت خواهد زد. محسن کریمی هم امروز در تمرین گروهی حضور داشت. *دروازه بانان در حاشیه تمرین امروز با شفر مشغول تنیس فوتبال شدند.* محور اصلی تمرین امروز فوتبال درون تیمی بود که استقلالی ها حدود 80 دقیقه برنامه های تاکتیکی را مرور کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش تمرین استقلال؛ مرتضی آقاخان با آبی پوشان تمرین کرد؛ تنیس فوتبال دروازه‌بان‌ها با شفر از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×