روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تناقض بزرگ در صحبت‌های وینفرد شفر؛ ناهماهنگی بازیکنان استقلال در مقابل تعطیلی تمرینات!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تناقض بزرگ در صحبت‌های وینفرد شفر؛ ناهماهنگی بازیکنان استقلال در مقابل تعطیلی تمرینات!

طرفداری- استقلال دیدار هفته یازدهم خود با ماشین سازی تبریز را با تساوی پشت سر گذاشت تا از کورس مدعیان عقب بیفتد. شفر در پایان این مسابقه بار دیگر ناهماهنگی تیمی خود را توجیهی بر عملکرد بازیکنانش دانست اما در عمل چیز دیگری مشاهده می شود.وینفرد شفر پس از باخت به سایپا در جام حذفی در مصاحبه با خبرنگاران عامل باخت تیمش را ناهماهنگی بازیکنان تیمش عنوان کرد و گفت:قبلا گفتم و باز هم می گویم ما تیم جدید و بازیکنان جدید داریم و کار می کنیم تا تیم جدید بسازیم. بازیکنان جدید مثل تبریزی، باقری و گرو بازیکنان جدید هستند. این طبیعی است که ما باید برنده باشیم اما باید تمرین کنیم تا بازیکنان به هماهنگی بیشتری برسند.همچنین سرمربی استقلال پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین سازی در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت:11 بازیکن امروز ما تاکنون کنار هم بازی نکرده بودند. میثم تیموری و رضا آذری به تازگی به تیم اضافه شدند. ما باید صبر داشته و بتوانیم با بازیکنان جوان کار کنیم. از میهمان نوازی شما تشکر می کنم و خوشحالم به تبریز آمده ام.اما هنوز چند روزی از دیدار با ماشین سازی نگذشته که به دستور کادر فنی تمرینات استقلال به مدت دو روز تعطیل شد! این خود تناقضی بزرگ در کلام وینفرد شفر را می رساند. لغو بازی با پدیده فرصت خوبی برای شاگردان شفر بود تا به هماهنگی بیشتری در تمرینات دست پیدا کنند اما به نظر می رسد شفر در مصاحبه های خبری خود بیشتر به دنبال دوری از فشار رسانه ای و توجیه عدم نتیجه گیری است، در غیر این صورت چه دلیلی می توان برای تعطیلی دو روزه تمرینات این تیم در این برهه زمانی مطرح کرد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تناقض بزرگ در صحبت‌های وینفرد شفر؛ ناهماهنگی بازیکنان استقلال در مقابل تعطیلی تمرینات! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×