روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جواد نکونام: مردم قائمشهر از اتفاقات داوری بسیار عصبانی هستند؛ استقلال خوزستان دفاعی بازی می‌کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جواد نکونام: مردم قائمشهر از اتفاقات داوری بسیار عصبانی هستند؛ استقلال خوزستان دفاعی بازی می‌کند

طرفداری- جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال خوزستان گفت:نساجی و استقلال خوزستان شرایط نزدیکی به هم دارند. ما در زمین خودمان با تمام توان و برای پیروزی به زمین می رویم. نساجی در هر مسابقه، بازی را خوب شروع می کند. استقلال خوزستان کاملاً دفاعی بازی می کند و بازیکنان خطرناکی دارد. در دو هفته اخیر، امیر رضایی را از دست دادیم و حامد شیری و علی شجاعی را نداشتیم.«مردم قائمشهر واقعاً عصبی و در آستانه انفجار هستند.». وی درخصوص اشتباهات داوری این جمله را بیان کرد و ادامه داد:در بازی های نساجی، سه داور مستقیماً محروم شدند و شاهد اشتباهات سهوی داوری بودیم. در بازی قبل مردم واقعاً عصبانی و ناراحت بودند. اگر تیم دو امتیاز بیشتر می گرفت، هواداران اینقدر ناراحت نبودند. امیدوارم فردا داوری مورد خاصی نداشته باشد. امیدواریم تنها عدالت رعایت شود.به نقل از تسنیم، نکونام درباره مشکلات گلزنی نساجی تصریح کرد:به جز داوری مشکلات دیگری هم داریم، اینکه دقت نمی کنیم گل بزنیم و این تماماً به من برمی گردد، اما برخی اتفاقات دست من نیست. اشتباهات داوری باعث می شود گل سالم ما را نپذیرند یا پنالتی اشتباه علیه ما می گیرند. آن هم چه دقایقی و در چه دیدارهایی. مردم قائمشهر واقعاً از این اتفاقات عصبانی شده اند.ادامه دارد...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جواد نکونام: مردم قائمشهر از اتفاقات داوری بسیار عصبانی هستند؛ استقلال خوزستان دفاعی بازی می‌کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×