روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیش‌بازی نساجی-استقلال خوزستان؛ دوئلی که تساوی در آن حکم شکست را دارد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیش‌بازی نساجی-استقلال خوزستان؛ دوئلی که تساوی در آن حکم شکست را دارد!

طرفداری- در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم نساجی قائم شهر مقابل استقلال خوزستان صف آرایی خواهد کرد. وضعیت هر دو تیم در جدول رده بندی تعریفی ندارد و نکونام و یزدی از این بازی فقط پیروزی می خواهند.مشخصات بازیهفته دوازدهم لیگ برترنساجی قائم شهر-استقلال خوزستانجمعه 18 آبان ماه 1397 ساعت 15:00ورزشگاه شهید وطنی قائم شهرپیش بازیاز ضعف در امر گلزنی تا مشکلات داوری دست به دست هم داد تا نساجی قائم شهر با کسب 8 امتیاز از 11 بازی عملکردی ضعیف را تا اینجای فصل از خود به نمایش بگذارد. قائم شهری ها صرف نظر از رتبه جدول و بجز دیدار با پدیده که با باخت سه بر صفرشان همراه بود در دیگر دیدارها عملکردی قابل قبول از خود ارائه دادند و حالا با یکی دیگر از قعرنشینان یعنی استقلال خوزستان دیدار خواهند کرد. شاگردان نکونام از 6 بازی خانگی خود 1 پیروزی و 4 تساوی کسب کرده اند و تنها باختشان مربوط به دیدار هفته اول آن ها با ذوب آهن است. نساجی با هوادرانش در قائم شهر می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. این آخرین فرصت نکونام برای خروج از بحران فعلی است و به نظر نمی رسد فرهاد صنیعی فر به عنوان مالک نساجی بیش از این برای نتیجه گیری تیمش منتظر بماند.از سوی دیگر شاگردان داریوش یزدی که از ابتدای فصل با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند از 11 بازی قبلی خود موفق به کسب 10 امتیاز شده اند. وحید خشتان، مهاجم این تیم 5 گل از 8 گل این فصل استقلال خوزستان را به ثمر رسانده و امید اول داریوش یزدی برای این دیدار خواهد بود. استقلال خوزستان در 5 بازی خارج از خانه خود هیچ بردی نداشته و 3 مساوی و 2 باخت عملکرد این تیم در بازی های خارج از خانه این فصل است.تساوی در این دیدار به کار هیچ یک از مربیان نخواهد آمد و آن ها برای جدا کردن خود از تیم های قعر جدولی چاره ای جز پیروزی نخواهند داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیش‌بازی نساجی-استقلال خوزستان؛ دوئلی که تساوی در آن حکم شکست را دارد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×