روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سوزوکی و سرجینیو در تعقیب فرشید اسماعیلی؛ آقای پاس گل این فصل لیگ قهرمانان آسیا چه کسی خواهد بود؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سوزوکی و سرجینیو در تعقیب فرشید اسماعیلی؛ آقای پاس گل این فصل لیگ قهرمانان آسیا چه کسی خواهد بود؟

طرفداری- در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار برای یکی از بازیکنان استقلال نیز می تواند حائز اهمیت باشد. فرشید اسماعیلی! بهترین پاسور لیگ قهرمانان آسیا تا اینجای کار!پس از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن رکوردهای کلی این فصل مشخص خواهد شد. یکی از پارامترهایی که ایران در آن نماینده دارد تعداد پاس گل است و هم اکنون فرشید اسماعیلی از استقلال به همراه کیم شین ووک از چونبوک موتورز با 5 پاس گل در صدر قرار دارند. اما یوما سوزوکی با 4 و سرجینیو با 3 پاس گل می توانند در صورت درخشش در دیدار برگشت به پرسپولیس این عنوان را تصاحب کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سوزوکی و سرجینیو در تعقیب فرشید اسماعیلی؛ آقای پاس گل این فصل لیگ قهرمانان آسیا چه کسی خواهد بود؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×