روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "مددی: انتخابات هیئت فوتبال تهران شفاف بود/ با بازیکنان خوبی در حال مذاکره هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مددی: انتخابات هیئت فوتبال تهران شفاف بود/ با بازیکنان خوبی در حال مذاکره هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد، انتخابات هیئت فوتبال استان تهران شائبه ای نداشته و کاملاً شفاف برگزار شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد مددی در حاشیه برگزاری مجمع انتخابی هیئت فوتبال تهران اظهار داشت: به شیرازی تبریک می گویم. انتخابات در یک فضای شفاف برگزار شد، کاندیداها برنامه های خودشان را گفتند و در نهایت شیرازی برنده شد.وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مجمع انتخابی کاملاً شفاف برگزار شد؟»، گفت: بله، همه چیز شفاف بود.«آیا برگزاری انتخابات هیئت فوتبال تهران یک هفته قبل از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال شائبه برانگیز نیست؟»، مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به طرح این سؤال هم تصریح کرد: در این مورد من نمی توان اظهارنظری داشته باشم.مددی درباره ادامه همکاری محمود فکری با تیم استقلال خاطر نشان کرد: فکری به کارش ادامه می دهد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.وی در مورد لیست نقل و انتقالات آبی پوشان هم به خبرنگاران گفت: بله، کادر فنی لیست داده است و با بازیکنان خوبی در حال مذاکره هستیم.مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین درباره اعتراض بازیکنان این تیم بیان کرد: مشکلی وجود ندارد و ما الان هم با بازیکنان جلسه داریم. الان می روم سر تمرین و مشکلی وجود ندارد. نگران نباشید.شیرازی باز هم رئیس هیئت فوتبال استان تهران شدجدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مددی: انتخابات هیئت فوتبال تهران شفاف بود/ با بازیکنان خوبی در حال مذاکره هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×