روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "مددی در جمع بازیکنان استقلال: از فکری حمایت می‌کنیم؛ مطالبات شما هم پرداخت می‌شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مددی در جمع بازیکنان استقلال: از فکری حمایت می‌کنیم؛ مطالبات شما هم پرداخت می‌شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع بازیکنان گفت که باشگاه از محمود فکری حمایت خواهد کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه استقلال، احمد مددی پیش از شروع بازی درون تیمی امروز (دوشنبه) آبی پوشان در جمع بازیکنان گفت: می دانم که همه تلاش خود را برای موفقیت تیم می کنید و بنده و همکارانم هم همه تلاش خود را می کنیم تا در روزهای آینده بخشی از قرارداد شما عزیزان را پرداخت کنیم.وی افزود: بنده و هیئت مدیره همه جانبه از محمود فکری حمایت می کنیم و مطمئنا با تلاش شما و هدایت فکری، تیم دوباره صدرنشین می شود.در پایان صحبت های احمد مددی با بازیکنان قرار شد چند تن از بازیکنان با همراهی وریا غفوری در روزهای آینده در باشگاه استقلال حاضر شوند و درخواست ها و نظرات خود را با مدیرعامل باشگاه در میان بگذارند.فکری جلوی اعتصاب بازیکنان استقلال را می گیرد؟/ بحران پشت بحران!جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مددی در جمع بازیکنان استقلال: از فکری حمایت می‌کنیم؛ مطالبات شما هم پرداخت می‌شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×