روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای درخواست استقلال برای بازگشت دروازه‌بان آلومینیوم مشخص شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماجرای درخواست استقلال برای بازگشت دروازه‌بان آلومینیوم مشخص شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه استقلال خواستار بازگشت دروازه بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک به تیم استقلال به دلیل پرداخت نشدن تعهدات شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین پورحمیدی، دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با توجه به حضور رشید مظاهری و سیدحسین حسینی تصمیم به جدایی از این تیم گرفت. مسئولان استقلال تصمیم گرفتند این بازیکن را قرضی راهی آلومینیوم اراک کنند، با این شرایط که مبلغی به عنوان رضایت نامه پرداخت شود. گفته می شود قرار بوده مبلغ 100 میلیون تومان دو ماه پیش به باشگاه استقلال پرداخت می شد، اما این اتفاق نیفتاد و باشگاه استقلال خواستار بازگشت پورحمیدی به استقلال شده است.البته این باشگاه قصد ندارد پورحمیدی را تحت فشار قرار دهد، اما انتظار دارد پورحمیدی و باشگاه آلومینیوم منافع باشگاه استقلال را در نظر بگیرند.مددی: درخواست من و هیئت مدیره برای استعفای فکری کذب محض است/ قایدی پسر استقلال است و به تمرینات برمی گرددجدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماجرای درخواست استقلال برای بازگشت دروازه‌بان آلومینیوم مشخص شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×