روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "میری: زمانش رسیده است که خودم را نشان دهم/ فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میری: زمانش رسیده است که خودم را نشان دهم/ فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی شد این تیم آنقدر پتانسیل دارد که حتی بتواند در رده های اول یا دوم جدول لیگ برتر هم قرار بگیرد.

- اخبار ورزشی - محمد میری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد و نتایج فولاد در نیم فصل اول گفت: شرایط ما در نیم فصل اول خوب بود، ولی از خودمان انتظار بیشتری داشتیم. چند بازیکن جدید از جمله خودم نیز به تیم اضافه شدیم و طبیعی است که نیاز به زمان داشتیم تا بیشتر با تیم هماهنگ شویم. در مجموع نیم فصل اول برای مان خوب بود و می توانستیم حتی در رتبه بهتری قرار بگیریم. تیم ما آنقدر پتانسیل دارد که حتی بتواند در رده های اول یا دوم جدول هم قرار بگیرد.جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)وی در مورد شرایط فولاد برای نیم فصل دوم و اینکه آیا آنها می توانند مدعی قهرمانی باشند، اظهار داشت: قطعاً بازی ها در نیم فصل دوم سخت تر خواهند شد و دیگر نمی توان راحت امتیاز گرفت، ولی اعتقاد من این است که در نیم فصل دوم نتایج بهتری خواهیم گرفت. نظر شخصی من این است که فولاد حتی می تواند مدعی قهرمانی هم باشد. البته این را هم بگویم که در برخی از بازی ها هم بدشانس بودیم و امیدوارم در نیم فصل دوم بدشانسی نیاوریم.میری راجع به عملکرد خودش در نیم فصل اول و بازی های نسبتاً زیادی که از دست داد، خاطرنشان کرد: وقتی از گل گهر جدا شدم، حدود یک ماه زمان برد تا از لحاظ بدنی به شرایط خوبی برسم و چهار بازی را هم از دست دادم. بعد از چهار بازی نیاز به زمان داشتم تا در تیم جا بیفتم و بازی به بازی عملکردم بهتر می شد که از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم که چند بازی را از دست دادم. بعد از آن هم با نظر کادر فنی در نیمه دوم وارد زمین می شدم. احساس می کنم زمانش رسیده است که در فرم ایده آلی قرار گرفته و خودم را نشان دهم.همه چیز درباره دعوای استقلال و فولاد در دادگاه CAS/ پای وزیر ورزش هم به ماجرا باز شد + سندهافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره اینکه آیا آنها پتانسیل موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا را دارند یا خیر، تصریح کرد: ما در مرحله پلی آف یک بازی مهم با العین داریم. آنها تیم باکیفیتی هستند، ولی ما هم فولاد هستیم و می توانیم برابر تیم های بزرگ و ثروتمند خودمان را نشان دهیم. امیدوارم که نمایش خوبی داشته باشیم و بعد از عبور از العین به مرحله گروهی برسیم.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میری: زمانش رسیده است که خودم را نشان دهم/ فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×