روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "حضور 2 پیشکسوت و ادامه غیبت قایدی و شجاعیان در تمرین استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور 2 پیشکسوت و ادامه غیبت قایدی و شجاعیان در تمرین استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

دو مهره هجومی استقلال همچنان در تمرین آبی پوشان شرکت نمی کنند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه استقلال، تمرین روز سه شنبه استقلال از ساعت 12 و با صحبت های محمود فکری آغاز شد.* بازیکنان بعد از گرم کردن و کار ساده با توپ، به پاسکاری ترکیبی مشغول بودند.مددی: قول می دهم پنجره نقل وانتقالات استقلال تا 28 اسفند باز شود* بخش اصلی این تمرین را مرور یک تاکتیک گلزنی تشکیل داد. در همین زمان مدافعان استقلال تمرین جداگانه ای را پشت سر می گذاشتند.* بابک مرادی به دلیل احساس درد در ساق پایش در تمرین امروز حضور نداشت. همچنین مهدی قایدی و شجاعیان هم در این تمرین غایب بودند.* سعید لطفی و بهمن طهماسبی از پیشکسوتان استقلال در این تمرین حضور داشتند و دقایقی با محمود فکری گفت وگو کردند.جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)* پیش از این جلسه تمرینی از مجموعه تیم استقلال تست کرونا گرفته شد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور 2 پیشکسوت و ادامه غیبت قایدی و شجاعیان در تمرین استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×