روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "اعتراض رسمی پیکان به داوری‌‌ها؛ در یک ماه 4 اشتباه فاحش علیه ما رخ داده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعتراض رسمی پیکان به داوری‌‌ها؛ در یک ماه 4 اشتباه فاحش علیه ما رخ داده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه پیکان تهران در نامه ای به رئیس سازمان لیگ خواهان رسیدگی به اشتباهات داوران علیه این تیم شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسئولان باشگاه پیکان صبح امروز در نامه ای خطاب به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ اعتراض خود را به تکرار اشتباهات داوران در مسابقات اخیر این تیم اعلام کردند.در نامه ای که باشگاه پیکان برای سازمان لیگ ارسال کرده به اشتباهات داوران در 3 مسابقه با استقلال در لیگ برتر و جام حذفی و همچنین دیدار با پدیده مشهد اشاره شده است. پیکانی ها در این نامه به کارشناسی های داوری در برنامه های تلویزیونی استناد و اعلام کردند در یک ماه گذشته 4 اشتباه فاحش داوری علیه آنها رخ داده است. مدیران این باشگاه معتقد هستند در بازی اخیر با استقلال یک پنالتی به سود تیم شان گرفته نشده است. همچنین اشاره شده که در دیدار جام حذفی مقابل استقلال نیز هر دو گل حریف روی اشتباهات تیم داوری بوده است. پنالتی برگردانده شده مقابل پدیده نیز دیگر مسئله ای است که خودروسازان درباره اش اعتراض دارند.در بخشی از نامه اعتراضی پیکان به ریاست سازمان لیگ آمده است: «با توجه به حساسیت جدول رقابت ها و به منظور جلوگیری از تضییع حق این باشگاه دستور رسیدگی صادر و در خصوص چیدمان داوران با دقت نظر بیشتری اقدام شود.»اعتراض باشگاه پیکان به داوری؛ پنالتی مان مقابل استقلال گرفته نشد + عکسپس از اعلام شکایت پرسپولیس از پدیده؛ باشگاه پیکان: 17 اسفند به حضور فلاحیان اعتراض کردیمانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعتراض رسمی پیکان به داوری‌‌ها؛ در یک ماه 4 اشتباه فاحش علیه ما رخ داده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×