روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "انتقاد پیشکسوت الهلال از بازیکنان این تیم: از خودتان راضی هستید؟- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

انتقاد پیشکسوت الهلال از بازیکنان این تیم: از خودتان راضی هستید؟- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عربستان و الهلال از عملکرد بازیکنان این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم الهلال به سختی و با کسب نتایج ضعیف به عنوان سومین تیم برتر بین تیم های دوم گروه ها راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 شد و در این مرحله با استقلال روبه رو می شود.صالح النعیمه بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عربستان خطاب به بازیکنان الهلال گفت: باید قبل از تمرین بعدی عملکرد خودتان را بررسی کنید و از خودتان بپرسید از آنچه انجام داده اید راضی هستید؟ باید قبل از تمرین دور هم جمع شوید و قرار بگذارید این عملکرد و نتایج را جبران کنید. میلیون ها هوادار الهلال منتظر هستند و امیدوارند شما خوشحالشان کنید. شما تنها امید آنها هستید و نباید از عملکرد خودتان در این مرحله راضی باشید.مورایس رسماً هدایت الهلال را بر عهده گرفتحریف استقلال، گرفتار طلسم قاره ای مورایس می شود؟انتهای پیام/

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " انتقاد پیشکسوت الهلال از بازیکنان این تیم: از خودتان راضی هستید؟- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×