روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "نظری: امیدواریم لیگ را نیز مانند آسیا با قدرت ادامه دهیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نظری: امیدواریم لیگ را نیز مانند آسیا با قدرت ادامه دهیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: امیدواریم با همین قدرت که در آسیا حضور داشتیم در لیگ کار را ادامه دهیم.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری امروز (دوشنبه) خود ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: جا دارد یکبار دیگر صعود مقتدرانه استقلال را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به هواداران تبریک بگویم. در ایام لیالی قدر هستیم و ان شاءالله طاعت و عبادت همه مورد قبول درگاه حق باشد. شهادت حضرت علی (ع) را هم تسلیت می گویم. روز کارگر و روز معلم را نیز به همه، به ویژه آنهایی که استقلالی هستند، تبریک گفته و گرامی می داریم. امیدواریم با همین قدرت که در آسیا حضور داشتیم در لیگ هم کار را ادامه دهیم. ما نیز مقدمات کارها را انجام می دهیم تا تیم را به قله پیروزی برسانیم.برگزاری جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال/ بحث درباره پنجره نقل وانتقالات و تقدیر از مجیدی و آبی پوشانادامه دارد...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نظری: امیدواریم لیگ را نیز مانند آسیا با قدرت ادامه دهیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×