روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "پهلوان: شرایط‌مان در هند طاقت‌فرسا بود/ تیمی که 4 گل به الهلال زده سطح بالایی دارد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پهلوان: شرایط‌مان در هند طاقت‌فرسا بود/ تیمی که 4 گل به الهلال زده سطح بالایی دارد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

هافبک تیم پرسپولیس حریف بعدی این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تیمی سطح بالا توصیف کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، احسان پهلوان در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره عملکرد سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: طبیعی است که در هند شرایط سختی را تجربه کردیم. هر سه روز، یک مسابقه در آن شرایط جوی، واقعاً طاقت فرسا بود. حریفان خوبی هم داشتیم، ولی ما آماده تر بودیم و با انجام بهترین بازی ها به عنوان تیم اول گروه بالا آمدیم. خدا را شکر که با تلاش بچه ها به این خواسته رسیدیم.پهلوان درباره طرح بعضی مسائل درباره آسان تر بودن گروه پرسپولیس نسبت به بعضی گروه ها خاطرنشان کرد: در لیگ قهرمانان بهترین های کشورها به مسابقات می آیند. همه دیدیم در همین گروه گوا چقدر خوب و جسورانه بازی کرد و فکر نمی کنم تیم های برتر امارات و قطر، حریفان آسانی باشند. از سوی دیگر، آنها که حرف از سادگی گروه مان می زنند، باید می آمدند در آن شرایط جوی بازی می کردند تا متوجه می شدند که چه مسابقه های سختی بود. البته این حرف ها اهمیت ندارد. مهم این بود که بتوانیم به عنوان سرگروه صعود کنیم و هواداران هم خوشحال شوند که به اهداف خود رسیدیم.وی درباره باز شدن پایش به گلزنی هم ادامه داد: خدا را شکر که این طلسم شکست، ولی واقعاً مهم این بود که به خواسته های مان یعنی صعود بی قید و شرط برسیم. تا وقتی تیم موفق نباشد، شما نمی توانید احساس موفقیت کنید، هر قدر هم که گل زده باشید. ما به دنبال بازی های خوب و پیروزی های قدرتمندانه بودیم.هافبک سرخپوشان درباره اینکه آیا برای گلزنی تحت فشار بود یا نه، تصریح کرد: تمرکز من روی اجرای درست برنامه ها بود. فکر من این بود که بازی خوب انجام بدهم. وقتی بازی خوب ارائه کنی گلزنی هم در ادامه اش می آید. بالاخره همیشه که بدشانسی نیست، ولی در پایان همه اینها اگر تیم به خواسته کلی که همه انتظارش را دارند برسد، شما می توانید احساس خوشحالی و رضایت داشته باشید.وی درباره رویارویی با استقلال تاجیکستان هم اضافه کرد: استقلال تاجیکستان جزو تیم های خوب این دوره بود. تیمی که به الهلال چهار گل بزند، حتماً سطح بالایی دارد. بازی هم در شهر دوشنبه تاجیکستان خواهد بود. آنها قدرتمند هستند، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و باید بهترین نتیجه را کسب کنیم.احسان پهلوان درباره شرایط تیم برای بازی با سپاهان، گفت: در آنجا، فشردگی بازی ها، استرس کرونا، شرایط جوی و مسائل دیگر، فشار زیادی به بچه ها وارد کرد. کمتر از یک هفته دیگر با سپاهان بازی داریم و الان که بعد از 20 روز به کشور خودمان برگشته ایم چند روزی را در قرنطینه گذراندیم. قطعاً این شرایط برای بازی با سپاهان روی شرایط بدنی، فنی و روحی ما تأثیر می گذارد، ولی با امیدواری زیادی وارد دیدار با سپاهان می شویم و برای کسب پیروزی می جنگیم.تغییر زمان مسابقات هفته بیست ودوم لیگ برتر و دیدار پرسپولیس - استقلالانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پهلوان: شرایط‌مان در هند طاقت‌فرسا بود/ تیمی که 4 گل به الهلال زده سطح بالایی دارد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×