روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش الهلال و النصر عربستان برای جذب آگوئرو- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش الهلال و النصر عربستان برای جذب آگوئرو- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

یکی از خبرنگاران مشهور عربستانی از آغاز مذاکرات برای حضور سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی در لیگ این کشور خبر داد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس ادعای سعود الصرامی مذاکره با آگوئرو از طریق واسطه ها آغاز شده و در مراحل ابتدایی قرار دارد. همچنین ستاره آرژانتینی با ایور بانیگا هموطن خودش که در باشگاه الشباب عربستان بازی می کند در این خصوص گفت وگو کرده و از وی برای حضور در فوتبال این کشور مشورت گرفته است.پایگاه خبری سعودی اسپورت در این خصوص از تمایل دو باشگاه الهلال و النصر عربستان برای جذب آگوئرو خبر داده و در این خصوص نوشت: دلیل تمایل این دو باشگاه متمول به ستاره آرژانتینی مشخص است. بافتیمبی گومیتس مهاجم فرانسوی و عبدالرزاق حمدالله مراکشی در آستانه جدایی از الهلال و النصر قرار دارند. این دو باشگاه برای حضور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و فصل آتی به دنبال جذب یک مهاجم شاخص خواهند بود. این در حالی است که آگوئروی 32 ساله اعلام کرده در پایان این فصل از منچسترسیتی جدا می شود هرچند برخی رسانه ها از تمایل او به حضور در کنار دوست نزدیکش لیونل مسی در بارسلونا خبر داده اند.در نهایت با توجه به تقابل الهلال و النصر با استقلال و تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا باید دید ستاره آرژانتینی برابر یکی از دو نماینده فوتبال ایران در ترکیب تیم های عربستانی قرار می گیرد؟هافبک کالیاری؛ دومین بازیکن خارجی مدنظر الهلالانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش الهلال و النصر عربستان برای جذب آگوئرو- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×