روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "استراماچونی: برای بازگشت به آسیا مردد هستم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استراماچونی: برای بازگشت به آسیا مردد هستم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی سابق استقلال می گوید به دلیل شرایط خاص موجود در نتیجه شیوع کرونا مطمئن نیست که بخواهد بار دیگر مربیگری در فوتبال آسیا را تجربه کند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندره آ استراماچونی در گفت و گو با سایت «آدنکرونوس» به تردید خود برای بازگشت به فوتبال آسیا با وجود دریافت چند پیشنهاد از قاره کهن اعتراف کرد.سرمربی سابق استقلال گفت: آینده ام؟ من الان بین دو راهی قبول یا خودداری از ادامه دادن به تجربه آسیایی ام قرار دارم. در آسیا من به جز فوتبال در سایر بخش های زندگی ام هم تجربیات خوبی داشتم و یک بُعد آسیایی هم به حرفه من داد. من پیشنهادهایی هم از آسیا داشته ام اگرچه به خاطر شرایط خاصی تاریخی که داریم سپری می کنیم (اشاره به شیوع کرونا) برای پذیرش آنها کمی تردید دارم و بیش از پیش بلاتکلیف هست. با این حال من این کار را دوست دارم و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.اولین و تنها تجربه مربیگری سرمربی سابق تیم های اودینزه، اینتر و اسلاویاپراگ در آسیا به همراه تیم استقلال بود که به دلیل مشکلات مالی در پرداخت حقوقش نیمه تمام ماند.ماجرای شکایت استراماچونی از استقلال و دادگاه CAS چیست؟انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استراماچونی: برای بازگشت به آسیا مردد هستم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×