روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "دوری 3 تا 4 هفته‌ای کاپیتان ذوب‌آهن از میادین فوتبال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دوری 3 تا 4 هفته‌ای کاپیتان ذوب‌آهن از میادین فوتبال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تا چند هفته دیگ هم نمی تواند تیمش را همراهی کند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزرای تسنیم، قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن که در اوج آمادگی از ناحیه زانو مصدوم شد قطعا نمی تواند تیمش را در 2 بازی بعدی برابر استقلال تهران و گل گهر سیرجان همراهی کند. حدادی فر همچنان مراحل درمان مصدومیتش را پشت سر می گذارد، این بازیکن 3 تا 4 هفته دیگر هم قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.ذوب آهن در حالی روز یکشنبه به مصاف استقلال تهران خواهد رفت که دارکو بیدوف مهاجم این تیم بعد از چند هفته غیبت به شرایط بازی رسیده است. این بازیکن در حال حاضر در تمرین گروهی شرکت می کند و شرایط بازی را دارد ولی حضوش در بازی با استقلال به نظر مجتبی حسینی برمی گردد. ذوب آهن در بازی با استقلال اما فرشاد محمدی کهر با هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.واکنش مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به تغییر زمان بازی با استقلال/ "این تغییرات هیچ توجیه منطقی ندارد"انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دوری 3 تا 4 هفته‌ای کاپیتان ذوب‌آهن از میادین فوتبال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×