روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "عقیلی: دیدار سپاهان - پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد/ شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عقیلی: دیدار سپاهان - پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد/ شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

هادی عقیلی مدافع پیشین تیم های پرسپولیس و سپاهان اعتقاد دارد، شانس هر دوی این تیم ها برای قهرمانی در لیگ برتر برابر است.

- اخبار ورزشی - هادی عقیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تقابل حساس دو تیم و اینکه بازیکنان و مربیان دو تیم گفته اند که این بازی قهرمان لیگ برتر را مشخص نخواهد کرد، گفت: روی کاغذ این بازی قطعاً نمی تواند قهرمان لیگ را تعیین کند، ولی قطعاً امتیاز این بازی برای هر دو تیم در راه رسیدن به قهرمانی مهم است. وقتی دو تیم گزینه سقوط هستند، بازی مستقیم شش امتیازی می شود و بازی تیم های بالای جدول هم چنین شرایطی دارد. اگر این بازی در ابتدای فصل بود فقط بحث کری وجود داشت، ولی الان بحث امتیازگیری و نزدیک شدن به قهرمانی هم مهم است. قطعاً ارزش و اهمیت این بازی بیشتر از بازی های قبلی دو تیم است.وی در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در این بازی شانس بیشتری برای برد خواهد داشت؟»، تصریح کرد: نمی توان گفت کدام تیم شانس بیشتری دارد. اعتقاد من این است که انجام بازی بدون تماشاگر شانس میزبانی را از سپاهان می گیرد، همانطور که پرسپولیس هم در بازی رفت از امتیاز میزبانی و حمایت هوادارانش بهره نمی برد. هر دو تیم، تیم های باکیفیتی هستند و هر وقت که لازم باشد می توانند برنده شوند و امتیاز بگیرند. این بازی قطعاً برای هر دو تیم سخت خواهد بود و شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد. البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد و شاهد دیداری زیبا و پرگل از سوی هر دو تیم باشیم.عقیلی در مورد اینکه برخی معتقدند پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی و فنی نسبت به سپاهان برتری دارد، خاطر نشان کرد: در اینکه پرسپولیس تیم باکیفیتی است هیچ شکی وجود ندارد، ولی سپاهان هم در این فصل نشان داده که تیم باکیفیتی است. این تیم فصل گذشته هم کیفیت خوبی داشت و در آخرین هفته ها نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد، در غیر این صورت می توانست امسال خودش را در آسیا نشان دهد. هر دو تیم کیفیت فنی خوبی دارند، ولی از لحاظ تاکتیکی دو سبک متفاوت را ارائه می کنند. اگر یادتان باشد پرسپولیس در بازی رفت تیم برتر میدان نبود، چون از لحاظ بازیکن در تنگنا بود، ولی با اضافه شدن بازیکنان جدید این مشکل برطرف شد. در طرف مقابل سپاهان هم منظم تر از نیم فصل اول است و یکی از بهترین بازیکنان یک دهه اخیر(احسان حاج صفی) را هم جذب کرده است.مدافع پیشین سپاهان در پاسخ به این پرسش که شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است، گفت: شانس پرسپولیس و سپاهان برابر است و چیزی قابل پیش بینی نیست، ولی استقلال هم می تواند شانس قهرمانی داشته باشد. این تیم در بازی های اخیر نتایج خوبی گرفته است و شانس قهرمانی دارد.مطهری: برخی طوری نظر می دهند که حمایت فضای هواداری را داشته باشند/ بازی با سپاهان قهرمان لیگ را تعیین نمی کندانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عقیلی: دیدار سپاهان - پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد/ شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×