روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "تصمیم جدید مجیدی برای حمایت از بازیکنان و اعتراض به شرایط موجود؛ خودداری از شرکت در نشست خبری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تصمیم جدید مجیدی برای حمایت از بازیکنان و اعتراض به شرایط موجود؛ خودداری از شرکت در نشست خبری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

با اعلام مدیررسانه ای تیم فوتبال استقلال، نشست خبری امروز (دوشنبه) فرهاد مجیدی به دلیل شرایط فعلی این تیم برگزار نخواهد شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیررسانه ای تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که با اعلام فرهاد مجیدی، ایشان و دستیارانش ضمن عذرخواهی از اهالی رسانه و عوامل برگزاری نشست های خبری، جهت حمایت از حقوق بازیکنان استقلال و اعتراض به شرایط موجود، در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان شرکت نخواهند کرد.به گزارش تسنیم، تیم استقلال از ساعت 21:15 فردا (سه شنبه) در هفته بیست وهشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.غلامپور: باید در گینس ثبت شود که سرمربی استقلال به جای مدیر باشگاه پاداش می دهد/ بعد از کنار گذاشتن دایی حالا دنبال برکناری مجیدی هستندانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تصمیم جدید مجیدی برای حمایت از بازیکنان و اعتراض به شرایط موجود؛ خودداری از شرکت در نشست خبری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×