روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "مددی: انتقاد‌های مجیدی و بازیکنان را می‌پذیرم البته با رعایت ادب!/ مسببان وضع موجود منتقد دلسوز شده‌اند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مددی: انتقاد‌های مجیدی و بازیکنان را می‌پذیرم البته با رعایت ادب!/ مسببان وضع موجود منتقد دلسوز شده‌اند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: صحبت های روز گذشته سرمربی و بازیکنان استقلال را شنیدم و پذیرای انتقادهای آنها هستم.

- اخبار ورزشی - ب‍ه گزارش خبرگزاری تسنیم، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با رسانه این باشگاه، در واکنش به شرایط اخیر و اتفاقات رخ داده در تمرین روز گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: صحبت های سرمربی محترم و بازیکنان را شنیدم و پیش از آن نیز در جریان دغدغه تمامی عزیزان قرار داشتیم و از مدت ها قبل به کمک اعضای محترم هیئت مدیره دنبال تامین منابع لازم برای حل مشکلات بودیم.وی تصریح کرد: بار دیگر پیروزی شیرین استقلال در دربی را خدمت همه هواداران و کادر محترم فنی و تیم سختکوش استقلال تبریک عرض می کنم. 35 سال است که هوادار استقلال هستم و این را تمامی دوستانی که من را از نزدیک و دور می شناسند، می دانند. از برد استقلال شاد می شوم و برد دربی نیز مطمئنا جایگاه خاص خود را دارد و تمامی افرادی که در ورزشگاه حضور داشتند نیز مطمئنا شادی و شعف من را از برد در دربی تایید می کنند.مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: بعد از پایان دربی بنده و اعضای محترم هیئت مدیره طی پیامی به سرمربی و سرپرست پیام تبریک خود را ابلاغ و ارسال کردیم. انتقادات و صحبت های بازیکنان عزیز و کادرفنی محترم را با تمام وجود پذیرا هستم و مانند یک پدر وظیفه خود می دانم که حتی در زمان عصبانیت بازیکنان نیز شنونده صحبت های آنها باشم. مطمئناً انتظار داریم که البته این صحبت ها با رعایت ادب و احترام همراه شود. گواه این ادعا جلسه در محل تمرین تیم بود که تلاش کردیم تا صحبت های درون خانوادگی را درون خانواده حفظ کنیم و نتیجه آن کسب یک برد شیرین در دیدار دربی بود.مددی در پایان گفت: وظیفه من و همکارانم در کادر مدیریتی برطرف کردن مشکلات و انجام خواسته به حق بازیکنان است و اگر بدهی های انباشته باشگاه و سومدیریت های پیشین در مسیر ما قرار نمی گرفت، شاهد چنین مشکلاتی نبودیم اما شاهد آن هستیم که مسببان وضع موجود این روزها در قامت یک منتقد دلسوز! ظاهر شده اند و به دنبال ماهیگیری از آب گل آلود هستند.مجیدی: اسپانسر باشگاه گفته استقلال یا جای من است یا مجیدی!/ آقایان از برد ما در دربی ناراحت هستند/ به پرسپولیسی ها بی احترامی نکردیمانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مددی: انتقاد‌های مجیدی و بازیکنان را می‌پذیرم البته با رعایت ادب!/ مسببان وضع موجود منتقد دلسوز شده‌اند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×