روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "منصوریان: با حضور کریمی تراکتوری متفاوت را می‌بینیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

منصوریان: با حضور کریمی تراکتوری متفاوت را می‌بینیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اعتقاد دارد حریف فردای تیمش با حضور فیروز کریمی چهره ای متفاوت پیدا کرده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور اظهار داشت: خوشحالم که بعد از 15 روز به اراک برگشتیم. سه بازی سختی که داشتیم، فردا می توانیم در خدمت هواداران خوب اراکی باشیم. بازی فردا مقابل تراکتور خیلی متفاوت از بازی با آنها در جام حذفی است. به آقای آذرنیا و فیروز کریمی که مربی بنده در استقلال بوده است، تبریک می گویم و با حضور آنها تراکتور متفاوتی را می بینیم. من از تفکرات آقای کریمی که شاگردش بودم شناخت دارم و بازی فردا مقابل تراکتور شش امتیازی خواهد بود، چراکه هر کدام از ما برنده شویم، می توانیم به فضای پیش رو در دو بازی بعدی امیدوار باشیم.خانزاده به بازی با آلومینیوم هم نرسید/ حضور مدافع تراکتور مقابل پرسپولیس در هاله ای از ابهامادامه دارد ...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " منصوریان: با حضور کریمی تراکتوری متفاوت را می‌بینیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×