روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "برتری نمایندگان عربستان در مجموع تقابل با تیم‌های ایرانی با شکست تراکتور- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برتری نمایندگان عربستان در مجموع تقابل با تیم‌های ایرانی با شکست تراکتور- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

برتری النصر باعث شد نمایندگان عربستان در تقابل با تیم های ایرانی، آمار بهتری از خود ثبت کنند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از «الریاضیه»، با پیروزی النصر مقابل تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021، تیم های باشگاهی عربستان در تاریخ تقابل با نمایندگان ایرانی از آنها پیش افتادند.تیم های دو کشور از آغاز لیگ قهرمانان آسیا در سال 2003، در مجموع 118 بار به مصاف هم رفته اند که تیم های ایرانی 47 بار پیروز شده بودند. برتری النصر مقابل تراکتور اما تعداد پیروزی های نمایندگان عربستان را به عدد 48 رساند. تیم های الهلال و الاهلی به ترتیب با 15 و 11 پیروزی، بیشتر از سایر تیم ها بر نمایندگان ایران غلبه کرده اند.خطیبی: ما برنده بازی مقابل النصر بودیم و تجربه خوبی به دست آوردیمشکست تراکتور همچنین باعث شد نمایندگان عربستان در مرحله یک هشتم نهایی، در هر شش دیدار خود مقابل تیم های ایرانی در زمین بی طرف پیروز شوند.به گزارش تسنیم، الهلال و النصر عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021، به ترتیب با نتایج 2 بر صفر و یک بر صفر بر استقلال و تراکتور ایران غلبه کردند و به جمع هشت تیم پایانی رقابت ها رسیدند.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برتری نمایندگان عربستان در مجموع تقابل با تیم‌های ایرانی با شکست تراکتور- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×