روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "وعده آجورلو برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال و حل معضل زمین تمرین- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وعده آجورلو برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال و حل معضل زمین تمرین- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال در جلسه با بازیکنان به آنها گفت که تلاش می کند تا پیش از شروع مسابقات لیگ برتر بخش اول قراردادها پرداخت شود.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال امروز (پنجشنبه) جلسه ای با کادر فنی و بازیکنان در هتل المپیک برگزار کردند.در جریان این جلسه، بازیکنان استقلال خواستار پرداخت پیش قسط اول قرارداد فصل جاری و همچنین مشخص شدن زمین محل تمرینات شدند. مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال به آنها گفت که می داند بازیکنان جدید می خواهند منزلی در تهران داشته باشند و به دلیل پرداخت نشدن پول، برخی از آنها در هتل زندگی می کنند. او گفت که تلاش می کند تا قبل از شروع لیگ بخش اول قراردادها را بدهند.آجورلو با اشاره به معضل زمین تمرین برای استقلال به بازیکنان گفت که اطلاع دارد زمینی که در آن تمرین می کنند، کیفیت ندارد و عنوان کرد تا هفته آینده فکری به حال این موضوع خواهد شد.مهاجم مجارستانی در آستانه پیوستن به استقلالانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وعده آجورلو برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال و حل معضل زمین تمرین- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×