روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "مدافع تراکتور به دنبال برطرف کردن مشکل پیوستن به نفت مسجدسلیمان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدافع تراکتور به دنبال برطرف کردن مشکل پیوستن به نفت مسجدسلیمان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدافع تراکتور تبریز تلاش می کند مشکل پیوستن خود به جمع شاگردان فراز کمالوند را حل کند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، سینا خادم پور و علی عبدالله زاده، دو بازیکن موردنظر فراز کمالوند برای پیوستن به نفت مسجدسلیمان هستند که به دلیل داشتن قرارداد با باشگاه های خود، نمی توانند به مسجدسلیمان بروند.خادم پور در روزهای اخیر با مدیران باشگاه استقلال مذاکره کرده است تا رضایتنامه او را صادر و با پیوستن این بازیکن به نفت موافقت کنند.توافق نهایی کرار با نفت مسجدسلیمانعبدالله زاده هم که در نقل وانتقالات نیم فصل به عضویت نفت مسجدسلیمان درآمده بود، برای جلب نظر مدیران تراکتور و صدور رضایتنامه خود تلاش می کند تا مشکلی برای پیوستن به نفت مسجدسلیمان نداشته باشد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدافع تراکتور به دنبال برطرف کردن مشکل پیوستن به نفت مسجدسلیمان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×