روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "نکونام: در 2 فصل اخیر «تیم‌‌تر» از فولاد نداشتیم/ کار زیادی برای هماهنگی داریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نکونام: در 2 فصل اخیر «تیم‌‌تر» از فولاد نداشتیم/ کار زیادی برای هماهنگی داریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فولاد خوزستان معتقد است این تیم کار زیادی برای تبدیل شدن به یک تیم منسجم و هماهنگ دارد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام تیم فوتبال سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره پیروزی مقابل تیم هوادار گفت: بردن دیداری که دقایق زیادی از آن را 10 نفره بودیم، کار بزرگی بود که بازیکنانم کردند و تلاش آنها قابل ستایش است. از نتیجه بازی راضی ام و همینطور از اتمسفر و فضایی که در رختکن، در باشگاه و در میان هواداران وجود دارد، اما از کیفیت فنی تیم رضایت ندارم. به لحاظ شکل بازی، انسجام و آمادگی جسمانی فاصله زیادی با آنچه مدنظرمان است داریم. این بازی به ما نشان داد کار زیادی برای تبدیل شدن به یک تیم منسجم و هماهنگ داریم. متأسفانه زمان کمی هم برای کار داریم و اجازه نداریم حتی یک ثانیه را از دست بدهیم.وی افزود: کار سختی داریم، اما آنچه امیدوارمان می کند سختکوشی، تعهد و اراده بازیکنان و اعضای تیم است. شما در بازی با هوادار نمونه ای از آن را دیدید و من در تمرین های دو هفته اخیر به صورت مستمر تلاش بازیکنان برای پیشرفت را دیده ام. فاصله زیادی با مطلو ب مان داریم، اما در مسیری که می خواهیم پیش می رویم.نکونام همچنین اظهار داشت: به لحاظ نتایج دیدارهای دیگر، هفته خیلی خوبی برای فولاد بود، اما می خواهم بگویم بهترین اتفاق هفته برای فوتبال ایران حضور تماشاگران در بازی استقلال - نساجی بود. این اتفاق باید ادامه داشته باشد و ما منتظریم درهای ورزشگاه فولاد در بازی خانگی بعدی به روی هواداران مان باز شود و آنها را در کنارمان داشته باشیم.وی در پایان خاطر نشان کرد: بازیکن می تواند اشتباه کند، اما هیچ تیمی به خاطر اشتباه یک بازیکن شکست نمی خورد و هیچ تیمی با درخشش یک بازیکن برنده نمی شود. فکر می کنم در دو فصل اخیر نام فولاد بیشتر از هر نام دیگری در فوتبال ایران تداعی کننده کلمه «تیم» بود. ما یک تیم هستیم، با هم پیروز می شویم و با هم شکست می خوریم. در کنار هم اشتباه می کنیم، در کنار هم یاد می گیریم و در کنار هم پیشرفت می کنیم.لیگ برتر فوتبال| برتری فولاد 10 نفره مقابل هوادار/ نکونام با برد استارت زدانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نکونام: در 2 فصل اخیر «تیم‌‌تر» از فولاد نداشتیم/ کار زیادی برای هماهنگی داریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×