روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "تهی‌دست: تنها تیمی هستیم که یک درصد هم دریافتی نداشتیم/ پرسپولیس همیشه پرسپولیس است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تهی‌دست: تنها تیمی هستیم که یک درصد هم دریافتی نداشتیم/ پرسپولیس همیشه پرسپولیس است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی شد این تیم تنها تیمی است که عوامل آن یک درصد هم دریافتی نداشته اند.

- اخبار ورزشی - میثم تهی دست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت صنعت نفت در آستانه بازی با پرسپولیس گفت: تیم ما بعد از اینکه آقای منصوریان دوران کرونا را پشت سر گذاشت و روی نیمکت آمد شرایط بهتری پیدا کرد و در دو بازی اخیر چهار امتیاز گرفتیم. خوشبختانه بازیکنان از لحاظ روحی و آمادگی بدنی در شرایط خوبی هستند و امیدوارم در ادامه مسابقات نتیجه خوبی بگیریم.وی درباره مشکلات مالی صنعت نفت خاطر نشان کرد: ما تنها تیمی هستیم که حتی یک درصد هم دریافتی نداشتیم، ولی این دلیل نمی شود که در زمین کم بگذاریم. تمام بچه ها انگیزه زیادی دارند تا نتایج خوبی بگیریم و هواداران صنعت نفت را خوشحال کنیم. ما بعد از بازی با پرسپولیس باید مقابل استقلال، پیکان و سپاهان قرار بگیریم و می دانیم که بازی های سختی در پیش داریم.مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان راجع به تقابل با پرسپولیس آنهم در شرایطی که شاگردان یحیی گل محمدی از دوران اوج فاصله گرفته اند، تصریح کرد: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و در هر فصل جزو مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می شود. آنها جزو قدرتمندترین تیم های ایران و آسیا هستند و بازی آسانی در پیش نداریم، ولی ما هم به امتیاز نیاز داریم و امیدوارم با انجام یک بازی خوب نتیجه لازم را بگیریم.منصوریان: به 2 دلیل بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم/ در بازی با استقلال قطعاً تماشاگر خواهیم داشتانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تهی‌دست: تنها تیمی هستیم که یک درصد هم دریافتی نداشتیم/ پرسپولیس همیشه پرسپولیس است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×