روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "قلیچ: با وجود حامد لک بازی دادن به رادوشوویچ منطقی نیست/ پرسپولیس که نباید در همه بازی‌ها برنده شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قلیچ: با وجود حامد لک بازی دادن به رادوشوویچ منطقی نیست/ پرسپولیس که نباید در همه بازی‌ها برنده شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که در حضور حامد لک بازی دادن به رادوشوویچ منطقی به نظر نمی رسد.

- اخبار ورزشی - وحید قلیچ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد عملکرد پرسپولیس در پنج بازی گذشته اظهار داشت: فوتبال بالا و پایین دارد و قرار نیست پرسپولیس در همه بازی ها برنده شود. هواداران انتظار زیادی از پرسپولیس دارند، ولی باید این را هم در نظر گرفت که بازی های این تیم در پنج هفته گذشته آسان نبودند و نمی توان از حالا از تیم گل محمدی انتقاد کرد. نتیجه گرفتن در لیگ برای همه تیم ها سخت شده است و دیگر حریف آسان در لیگ برتر وجود ندارد.دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مدیریتی در این تیم تصریح کرد: آقای سجادی قبل از اینکه وزیر ورزش شود حرف های قشنگی می زد و فکر می کنم نگاه ایشان به پرسپولیس و استقلال باید یکسان باشد. در حال حاضر مهمترین موضوع این است که پرسپولیس هرچه زودتر این بحران مدیریتی را پشت سر گذاشته و وزارت ورزش مدیرعامل جدید را مشخص کند تا تیم هم به آرامش برسد.وی در مورد عملکرد رادوشوویچ در بازی با مس رفسنجان که مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: من از چند سال پیش هم گفتم که رادوشوویچ گلر سالنی است و این را می توانید در حرکات و واکنش های این دروازه بان ببینید. این اصلاً خوب نیست که گلرهای پرسپولیس پاشنه آشیل این تیم باشند. فکر می کنم آنها باید بیشتر تمرین کنند و وقت بگذارند. به نظر من با بودن حامد لک استفاده از رادوشوویچ چندان منطقی نیست هر چند که لک هم باید جدی تر تلاش کند. فکر می کنم در خیلی از مواقع حامد لک دچار غرور می شود ولی باید او این غرور را کنار بگذارد و خیلی جدی تمرین کند تا در بهترین فرم ممکن قرار داشته باشد.ستاره خطرناک استقلال و پرسپولیس در آسیا/ باز هم خیلی زود دیر می شود!انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قلیچ: با وجود حامد لک بازی دادن به رادوشوویچ منطقی نیست/ پرسپولیس که نباید در همه بازی‌ها برنده شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×