روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش فتاحی به بدهی استقلال به سازمان لیگ: مذاکره کردیم و مشکلی نداریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش فتاحی به بدهی استقلال به سازمان لیگ: مذاکره کردیم و مشکلی نداریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

معاون باشگاه استقلال گفت که مشکلی با سازمان لیگ برای پرداخت پول حق تبلیغات محیطی ندارند.

- اخبار ورزشی - سعید فتاحی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بدهی 36 میلیارد تومانی باشگاه استقلال به سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی اظهار داشت: در این خصوص با حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ جلساتی داشتیم و هیچ مشکلی با هم نداریم. کارها را در این باره با بهاروند جلو می بریم و تا آخر خرداد پرداختی های مان انجام خواهد شد.وی افزود: بحثی هم بابت 4 بازی اول فصل لیگ برتر داریم که سعی می کنیم این اختلاف نظر را هم حل کنیم.واکنش بخش حقوقی سازمان لیگ به بدهی استقلالانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش فتاحی به بدهی استقلال به سازمان لیگ: مذاکره کردیم و مشکلی نداریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×