روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "دروازه‌بان اتریشی سپاهان به ایران برمی‌گردد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دروازه‌بان اتریشی سپاهان به ایران برمی‌گردد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

دروازه بان اتریشی تیم فوتبال سپاهان ظرف چند روز آینده به ایران برمی گردد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کریستوفر کنت سال گذشته با عقد قرارداد رسمی به سپاهان پیوست، ولی از نیم فصل دوم و با آمدن رشید مظاهری به این تیم، تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شد. کنت بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر به اتریش برگشت، ولی قرار است این بازیکن ظرف روزهای آینده به ایران برگردد.براساس این گزارش، مدیران باشگاه سپاهان در مورد ادامه همکاری با این بازیکن، صحبت روشنی با کنت نداشته اند و این دروازه بان از موضع باشگاه سپاهان بی اطلاع است.کنت قرار است به ایران برگردد تا در مورد وضعیتش با مدیران سپاهان صحبت کند، این در حالی است که گفته می شود باشگاه سپاهان تمایلی برای تمدید قرارداد این بازیکن ندارد. کنت باید به ایران بیاید تا در صورت جدایی از سپاهان، خانه شخصی اش را هم تحویل بدهد.ادعای سایت پرتغالی؛ سپاهان با گزینه سرمربیگری استقلال وارد مذاکره شد!انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دروازه‌بان اتریشی سپاهان به ایران برمی‌گردد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×