روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "مرفاوی: دعوت از 13 بازیکن استقلال به اردوی تیم جوانان شایعه است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرفاوی: دعوت از 13 بازیکن استقلال به اردوی تیم جوانان شایعه است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فوتبال جوانان خبر دعوت از 13 بازیکن استقلال به اردوی تیم جوانان را تکذیب کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، صمد مرفاوی بعد از حضور در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: برای آغاز تمرینات و اردوی تیم جوانان با کمیته فنی هماهنگ کردیم. پیشنهادات مان را دادیم تا برای آن تاریخ ها با فدراسیون هماهنگی صورت بگیرد. شروع تمرینات ما در دو گروه 25 نفره از هفتم تیر ماه خواهد بود.سرمربی تیم فوتبال جوانان درباره اینکه شایعه شده بود، او 13 بازیکن استقلال را بدون روند استعدادیابی به اردو دعوت کرده است، تصریح کرد: این شایعه است و من هیچ بازیکنی را تاکنون به اردو دعوت نکرده ام. اصلاً من هنوز کارم را آغاز نکردم. بازیکنانی که الان برای استعدادیابی به اردو می آیند، توسط کمیته جوانان معرفی شده اند. تیم های استعدادیابی از بین هشت هزار بازیکن این 200 نفر را انتخاب کرده اند تا ما آنها را ببینیم و یک تیم تشکیل بدهیم.مرفاوی درباره انتظاراتی که برای اردوی تدارکاتی دارد، تصریح کرد: کمیته فنی مسئول بازی تدارکاتی نیست. فعلاً بازی داخلی انجام می دهیم و اردوی خارجی در برنامه نداریم. تنها مسابقات کافا در مرداد ماه است که به چشم بازی تدارکاتی به آن نگاه می کنیم. البته در این مسابقات دنبال موفقیت و قهرمانی هم هستیم.معرفی کادر فنی تیم جوانان؛ ماجدی، شریفی و راستی دستیاران مرفاوی شدندوی درباره دستیارانش در تیم جوانان گفت: همه این نفرات مورد تأیید من هستند و من آنها را معرفی کردم. کمیته فنی این افراد را به لحاظ اخلاقی و فنی و دیگر آیتم ها تأیید کرد و من نیز آنها را انتخاب کردم.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرفاوی: دعوت از 13 بازیکن استقلال به اردوی تیم جوانان شایعه است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×