روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "عضو کمیته فنی اتحاد کلبا: مجیدی فوتبال امارات را می‌شناسد و تجربه کافی دارد- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عضو کمیته فنی اتحاد کلبا: مجیدی فوتبال امارات را می‌شناسد و تجربه کافی دارد- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم

عضو کمیته فنی اتحاد کلبا، دلایل انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه را اعلام کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، عیسی بوصیم عضو کمیته فنی باشگاه اتحاد کلبای امارات و مربی تیم فوتبال این باشگاه، با اشاره به تشکیل کمیته فنی اتحاد کلبا اظهار داشت: این کمیته، موانع زیادی را از راه تیم های مختلف باشگاه برمی دارد و به سازماندهی این تیم ها می پردازد. کمیته فنی در موارد مختلف مشاورات فنی و پیشنهادهای فنی می دهد که عقد قرارداد با فرهاد مجیدی، یکی از این موارد بود.وی در مورد سپردن نیمکت اتحاد کلبا به سرمربی پیشین استقلال تصریح کرد: نام چهار مربی روی میز کمیته فنی قرار داشت، اما مجیدی به دلیل در نظر گرفتن مسائل زیادی انتخاب شد. او در تیم های مختلفی از جمله الوصل، شباب الاهلی و العین به میدان رفته و تجربه کافی در فوتبال امارات را دارد. او تیم های ما را می شناسد و فصل گذشته توانست بدون شکست به قهرمانی دست یابد. لیگ امارات هم به لیگ امارات نزدیک است.قایدی در اتحاد کلبا به مجیدی ملحق می شود؟مربی تیم اتحاد کلبا در خصوص روند خرید بازیکن گفت: کمیته فنی، بازیکنان خارجی را به کادر فنی اتحاد کلبا معرفی و بیشتر از یک بازیکن را برای هر پُست مطرح می کند. پیش از عقد قرارداد، پیشینه بازیکنان و توانایی های فنی و فیزیکی آنها بررسی خواهد شد. باید بگویم بازیکنان جدید خارجی و داخلی در راه هستند.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عضو کمیته فنی اتحاد کلبا: مجیدی فوتبال امارات را می‌شناسد و تجربه کافی دارد- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×