روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "محمدی: توقف نقل‌و‌انتقالات پرسپولیس توسط وزارت ورزش دروغ بود/ با یک مهاجم خارجی به توافقاتی رسیده‌ایم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمدی: توقف نقل‌و‌انتقالات پرسپولیس توسط وزارت ورزش دروغ بود/ با یک مهاجم خارجی به توافقاتی رسیده‌ایم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

معاون ورزشی باشگاه گفت: با یک مهاجم خارجی به توافقاتی رسیده ایم و در حال انجام کارهای اداری هستیم.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی در گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم نگرانی هواداران را درباره نقل و انتقالات درک می کنم اما شک نداشته باشند که باشگاه یک روز هم بیکار نبوده و در این مدت با گزینه های معرفی شده از سوی کادر فنی صحبت و مذاکره شده و ان شاءالله به زودی یک مهاجم خارجی جذب می شود.وی افزود: اینکه که شایعه کردند وزارت ورزش دستور توقف نقل و انتقالات پرسپولیس را داده است دروغی بیش نبود و بخش حقوقی باشگاه نیز از چند نفری که در ابتدا این شایعه را پخش کردند، شکایت کرده است. همچنین هیچ سقفی برای فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس در جذب مربی یا بازیکن خارجی تعیین نشده و اینها خبرهای کذب و نادرستی است که برخی به آن دامن زده اند .معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در رابطه با روند مذاکره با مهاجم خارجی تصریح کرد: در مورد جذب مهاجم خارجی، با یک گزینه به توافق رسیده ایم و به امید خدا بعد از انجام کارهای اداری و روال انتقال به تهران می آید و بعد از عقد قرارداد رسمی به تیم اضافه می شود. همچنین 6،7 گزینه دیگر در این پست از سوی کادر فنی به ما معرفی شد که دو نفر از آنها که قرارداد داشتند، هم خودشان و هم باشگاه شان مبالغ میلیون دلاری از پرسپولیس می خواستند که در توان ما نبود. مثلاً یک بازیکن اهل آمریکای جنوبی خودش یک میلیون دلار و باشگاهش سه میلیون دلار برای رضایت نامه می خواستند. با سایر گزینه های اعلام شده از سوی کادر فنی هم مذاکره کردیم که به نتیجه نرسیدیم و مذاکرات پایان یافت.محمدی در خصوص اضافه شدن یک دستیار خارجی به کادرفنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در مورد دستیار، پیش از این دو گزینه خارجی به باشگاه معرفی شدند. یک نفر از آنها با باشگاه به توافق نرسید و دیگری هم خود کادر فنی از آوردن او صرف نظر کرد. در حال حاضر یک مربی خارجی برای این پست به باشگاه معرفی شده که در حال مذاکره با او هستیم.وی با اشاره برگزاری اردوی خارج از کشور پرسپولیس گفت: در بحث اردوی خارجی باید بگویم که کمپ با کیفیتی در شهر کایسری هماهنگ کرده بودیم اما با توجه به نداشتن پرواز مستقیم به این شهر به مشکل خوردیم و به علت ترافیک هوایی این روزهای کشورمان و هم چنین روند زمان بر هماهنگی پرواز چارتر، انجام این پرواز به هفته آینده موکول شد اما از آنجایی که برنامه های تدارکاتی تیم تا قبل از شروع فصل مشخص شده و با رفتن دیرهنگام به ترکیه زمان را از دست می دهیم، به احتمال فراوان اردوی ترکیه لغو خواهد شد.معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره تسویه حساب با برخی طلبکاران گفت: همان طور که در خبرها آمده باشگاه طی چند هفته گذشته با تعداد زیادی از طلبکاران تسویه حساب کرده که چند تن از آنها نیز بازیکنان سابق تیم بودند. ضمن اینکه بخش دیگری از مطالبات اعضای تیم مربوط به فصل قبل بزودی پرداخت می شود. آقای درویش واقعا شبانه روزی در حال تلاش و پیگیری برای رفع مشکلات باشگاه هستند و از هواداران می خواهم در مدت زمان باقیمانده تا شروع لیگ از تیم حمایت کنند تا در کنار هم فصل موفقی را داشته باشیم.لغو اردوی پرسپولیس در ترکیه برای دومین بارانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمدی: توقف نقل‌و‌انتقالات پرسپولیس توسط وزارت ورزش دروغ بود/ با یک مهاجم خارجی به توافقاتی رسیده‌ایم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×