روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "پنجره نقل‌وانتقالاتی نفت مسجدسلیمان دوقفله شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پنجره نقل‌وانتقالاتی نفت مسجدسلیمان دوقفله شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه نفت مسجدسلیمان با مشکل جدیدی برای ثبت قرارداد بازیکن جدید مواجه شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کرار جاسم در اوایل بیست ویکمین دوره لیگ برتر فوتبال با باشگاه نفت مسجدسلیمان قرارداد بست. نفتی ها سود چندانی از این بازیکن نکردند و پس از پایان کار فراز کمالوند در مسجدسلیمان، در توافقی دوطرفه با کرار قطع همکاری کردند.پس از این اتفاق، بازیکن پیشین استقلال و تراکتور بابت عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد و خواستار دریافت 85 هزار دلار شد. مدیران باشگاه نفت پس از این شکایت اعلام کردند که به زودی با کرار مذاکره می کنند تا به این موضوع پایان بدهند.نفت مسجدسلیمان 2 بازیکن جوان جذب کردفدراسیون جهانی فوتبال در این پرونده، حق را به بازیکن عراقی داد و باشگاه نفت مسجدسلیمان را تا زمان پرداخت مطالبات جاسم از جذب بازیکن محروم کرد.عضو هیئت مدیره باشگاه نفت در گفت وگو با تسنیم، این خبر را تأیید کرد.این در حالی است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیش تر نفت MIS را به دلیل بدهی به بازیکنان مختلف، حکم به محرومیت قطعی باشگاه از ثبت قرارداد بازیکن جدید و جریمه 770 میلیون تومانی داد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پنجره نقل‌وانتقالاتی نفت مسجدسلیمان دوقفله شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×