روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "آذرباد: بعید می‌دانم در فصل آینده تیم ضعیف داشته باشیم/ ربیعی به گردن من حق دارد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آذرباد: بعید می‌دانم در فصل آینده تیم ضعیف داشته باشیم/ ربیعی به گردن من حق دارد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان بر این اعتقاد است که در فصل پیش رو تیمی ضعیف در لیگ برتر حضور نخواهد داشت.

- اخبار ورزشی - محسن آذرباد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت مس رفسنجان و تغییراتی که این تیم نسبت به فصل گذشته داشته است، گفت: امسال بازیکنان باتجربه ای به تیم اضافه شدند و شرایط خوبی برای فصل جدید داریم. هدف ما این است که بعد از نتایج خوب سال گذشته، در فصل جدید بهترین تیم شهرستانی شویم و شخصیت تیمی خودمان را بالا ببریم.وی اظهار داشت: امسال بازیکنان باکیفیت بین تیم ها تقسیم شدند و بعید می دانم در فصل آینده تیم ضعیف داشته باشیم. همه تیم ها لیگ سختی در پیش خواهند داشت و شش هفت تیم هم دنبال قهرمانی هستند.آذرباد که بعد از اتمام لیگ بحث جدایی اش از مس رفسنجان مطرح شده بود، یادآور شد: من چند پیشنهاد خوب داشتم که جدی ترین پیشنهاد مربوط به استقلال بود. با این حال با باشگاه مس قرارداد داشتم و باید به این قرارداد احترام می گذاشتم. باشگاه مس برای من خیلی زحمت کشیده و محمد ربیعی هم به گردن من حق دارد. در نهایت در مس ماندگار شدم و بابت این اتفاق خوشحالم.هافبک مس در پایان در خصوص حضور منشا و پریرا در خط حمله مس تصریح کرد: آنها بازیکنان باکیفیتی هستند و من هم تلاش می کنم مهاجمان را در موقعیت گل قرار دهم. امیدوارم طلسم آقای پاس گل برای من در این فصل شکسته شود و بتوانم این عنوان را به دست بیاورم.منصوری: مس رفسنجان باشگاه جاه طلبی است/ دوست داشتم فضایی جدید را تجربه کنمانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آذرباد: بعید می‌دانم در فصل آینده تیم ضعیف داشته باشیم/ ربیعی به گردن من حق دارد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×