روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش پیشکسوت فوتبال به ثبت‌نام تاج در انتخابات: متهم به محل جرم برمی‌گردد!- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش پیشکسوت فوتبال به ثبت‌نام تاج در انتخابات: متهم به محل جرم برمی‌گردد!- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس گفت، حکایت بازگشت مهدی تاج به عرصه انتخابات فدراسیون فوتبال، حکایت جمله ای است که می گوید متهم به محل جرم برمی گردد.

- اخبار ورزشی - رحیم یوسفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با انتقاد از ورود بازیکنان تیم ملی به مسئله انتخاب سرمربی اظهار داشت: نباید بازیکنان در این مورد تصمیم بگیرند. اصلاً بازیکن نباید اجازه دخالت در کار مربیگری داشته باشد و بگوید این را نمی خواهیم و این را می خواهیم. نباید کار به اینجا می رسید و موضوع رسانه ای می شد. البته که اسکوچیچ هم اشتباه کرد و از اول نباید اجازه چنین اتفاقی را در تیمش می داد.وی با یادآوری موضع گیری مهدی طارمی علیه اسکوچیچ در فضای مجازی، گفت: طارمی در آن زمان بی انضباطی کرد و باید کنار گذاشته می شد. مثل همان کاری که قبلاً کی روش انجام داده بود. من کاری به رفتار و مربیگری کی روش ندارم، اما برای مربی باید انضباط در اولویت باشد و اجازه ندهد کسی در کارش دخالت کند. من از روز اول می گفتم که اسکوچیچ به درد تیم ملی ما نمی خورد، خصوصاً وقتی که بازیکن تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند. این مربی دیگر مربی نیست و شخصیتش را در تیم از دست داده است. به نظر من با ماندنش فقط به تیم ملی لطمه می زند و کار خاصی هم نمی تواند بکند. وقتی همه طرف او را رد می کنند و نمی خواهند سرمربی باشد، خودش نباید می ماند.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اگر اسکوچیچ را ابقا کردند صرفاً به خاطر مسائلی است که انتخاب امیر قلعه نویی یا یک مربی پرسپولیسی می توانست برای تیم ملی حرف و داستان ایجاد کند. می خواستند جلوی این حرف ها را بگیرند که چون مربی استقلالی بود بازیکن ما را در زمین نگذاشت و یا چون پرسپولیسی بود، آن بازیکن استقلال را دعوت نکرد.گاف های عجیب فغان پور در ماجرای تطهیر خودش و تاج در قرارداد ویلموتس/ آیا ایران تاکنون در CAS برنده نشده است؟وی در ادامه در مورد ثبت نام مهدی تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال با وجود عملکرد ضعیفی که در دوره مدیریتش داشت، خاطرنشان کرد: این ضعف فدراسیون و دولت است که وقتی یکی ناکارآمد بوده است به این راحتی اجازه می دهند دوباره ثبت نام کند. شما چه اثری از خود در فوتبال گذاشتید که حالا می خواهید برگردید؟ این حکایت جمله معروف «متهم به صحنه جرم برمی گردد» است، کسی که آن قرارداد وحشتناک با ویلموتس را به فوتبال ایران تحمیل کرد باز هم می خواهد رئیس فدراسیون شود. هر چند این موضوعی عجیب به شمارمی رود، اما در فوتبال ما اینگونه مسائل عادی است.یوسفی راجع به اینکه پرسپولیس هنوز مهاجمی جذب نکرده است و به نظر باز هم در لیگ پیش رو دچار مشکل خواهد شد، گفت: من قبلاً هم گفتم که پرسپولیس یاران خوبی را جذب کرده، اما اینکه فوروارد نگرفته خیلی مسئله ساز است، چون مشکل اصلی سال گذشته هم همین نداشتن یک فوروارد مطمئن بود. الان هم می گویند پول نداریم، اما نمی گویند آن 380 میلیارد تومان چه شده است و باید دوباره دولت کمک کند یا سهام را در بورس بفروشند که بازیکن بخرند! الان باید ببینند پول ها در این باشگاه چطور خرج شده است. بعد که کار از کار گذشت و مدیر قبلی رفته و مدیر جدید آمده تازه بررسی می کنند و می گویند کی چقدر گرفته است.یوسفی: تاج قراردادی بدتر از ترکمانچای با ویلموتس امضا کرد؛ چرا کسی یقه اش را نمی گیرد؟/ اسکوچیچ همین حالا 2 بازیکن تیم ملی را خط بزندوی ادامه داد: بازیکن 25 میلیارد گرفته که از نظر من یک ریال هم برایش زیاد است و هرگز نباید چنین پولی به او برسد. آقایان بیایند بررسی کنند که داستان چه هست و چطور پول را تقسیم می‏ کنند. آن پنج درصد هم برای پیشکسوتان بود که ندادند، اینها چه جور آدم هایی هستند.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش پیشکسوت فوتبال به ثبت‌نام تاج در انتخابات: متهم به محل جرم برمی‌گردد!- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×