روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش گرشاسبی به مصدومیت اسماعیلی، قرارداد ارزی دژاگه و وضعیت غفوری و رضاوند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش گرشاسبی به مصدومیت اسماعیلی، قرارداد ارزی دژاگه و وضعیت غفوری و رضاوند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان رسماً به این نکته اذعان کرد که اشکان دژاگه با قراردادی ارزی به جمع سرخپوشان خوزستانی پیوسته است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران درباره اینکه آیا مانعی برای امضای قرارداد با وریا غفوری وجود دارد، اظهار داشت: سرمربی لیست می دهد و طبق لیست با بازیکنان مدنظر ایشان رایزنی می کنیم. در این بین ممکن است با یک بازیکن زودتر به نتیجه برسیم و با یک بازیکن مقداری دیر تر.وی درباره وضعیت جذب آرش رضاوند هم گفت: یک درخواست مکتوب از باشگاه استقلال داشتیم که هنوز پاسخی به ما داده نشده است. فعلاً منتظر پاسخ هستیم.مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به اینکه گفته می شود، فرشید اسماعیلی بعد از پیوستن به فولاد مصدوم شده است، یادآور شد: هنوز گزارشی دال بر این موضوع دریافت نکرده ایم. تیم ما تازه از اردو آمده است و هنوز بچه ها را ندیده ایم. فردا که اردو آغاز شود این موضوع را پیگیری می کنیم.گرشاسبی در مورد اینکه آیا فعالیت نقل وانتقالاتی فولاد ادامه خواهد داشت یا خیر، گفت: تا دقیقه 90 تلاش می کنیم خواسته های کادر فنی را عملی کنیم.وی راجع به وضعیت آیاندا پاتوسی و موسی کولیبالی و دلخوری نکونام از آنها، اشاره کرد: پاتوسی قرارداد دارد، ولی تنبلی می کند و با تأخیر در اردو حاضر می شود. قطعاً برای او جرایمی اعمال خواهد شد. تأخیر او و موسی کولیبالی که در اولین اردوی آماده سازی حضور پیدا نکردند باعث دلخوری سرمربی و کادر فنی شده است. قطعاً فرقی بین بازیکن پرکار و کم کار وجود خواهد داشت.مدیرعامل فولاد درباره اینکه آیا قرارداد اشکان دژاگه ارزی بسته شده است، اظهار داشت: چون پاسپورت این بازیکن ایرانی نیست، براساس پاسپورتش با او قرارداد ارزی بسته شده است.پایان کار فولادی ها در اردوی ترکیه و بازگشت شاگردان نکونام به ایرانپیروزی فولاد برابر الشحانیه قطرانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش گرشاسبی به مصدومیت اسماعیلی، قرارداد ارزی دژاگه و وضعیت غفوری و رضاوند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×