روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش تمرین استقلال|بازگشت مهاجم مصدوم و حضور بدون مشکل علی کریمی+عکس - اخبار تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش تمرین استقلال|بازگشت مهاجم مصدوم و حضور بدون مشکل علی کریمی+عکس - اخبار تسنیم

مهاجم مصدوم تیم فوتبال استقلال پس از مدت ها در تمرین این تیم حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال ساعت 11:30 در زمین مجموعه صنایع دفاع و پشت درهای بسته برگزار شد.* مرتضی آقاخان که یکی از خریدهای استقلال در این فصل بود، به دلیل مصدومیت مچ پایش را جراحی کرد و نتوانست در تمرینات پیش فصل حضور داشته باشد. این بازیکن پس از گذراندن دوران نقاهت، پس از مدت ها در تمرین حضور یافت و دقایقی با وینفرد شفر گفت وگو کرد. آقاخان تمرینات انفرادی خودش را از امروز آغاز کرده و به مرور به آیتم های گروهی اضافه خواهد شد.* در ابتدای تمرین، شفر دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.* علی کریمی که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد، بدون مشکل در تمرین گروهی شرکت کرد. محسن کریمی نیز در آیتم های گروهی حضور داشت.* داریوش شجاعیان به صورت انفرادی به تمرین پرداخت.* دروازه بان های استقلال در گوشه ای از زمین بازی تنیس فوتبال را انجام دادند.* فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی به دلیل مسائل انضباطی حق حضور در تمرین را ندارند. پژمان منتظری مدتی است به دلیل مصدومیت غایب است.به گزارش تسنیم، قرار بود تیم استقلال روز جمعه در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف پدیده خراسان برود، اما به دلیل در پیش بودن فینال لیگ قهرمانان آسیا، این دیدار لغو شد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش تمرین استقلال|بازگشت مهاجم مصدوم و حضور بدون مشکل علی کریمی+عکس - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×