روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "تشریح آخرین وضعیت مصدومان استقلال - اخبار تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تشریح آخرین وضعیت مصدومان استقلال - اخبار تسنیم

آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال استقلال مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی کریمی که به دلیل آسیب دیدگی چند دیدار اخیر استقلال را از دست داده یا اوایل بازی از ترکیب خارج شده است، مصدومیتش برطرف شده و مشکلی برای همراهی آبی پوشان در دیدارهای پیشِ رو ندارد.پژمان منتظری همچنان با کادر پزشکی استقلال دوره درمان خود را پشت سر می گذارد و روز گذشته (چهارشنبه) با شرایط بهتر از هفته قبل در تمرین آبی پوشان حاضر شد. مدافع باتجربه استقلال دقایقی با وینفرد شفر صحبت کرد و به تشریح آخرین وضعیت خود پرداخت. قرار است این بازیکن تا دو سه هفته دیگر به تمرینات اضافه شود.داریوش شجاعیان، محسن کریمی و مرتضی آقاخان دیگر مصدومان استقلال هستند که نیم فصل اول را از دست داده اند. کریمی زودتر از این دو بازیکن آماده شده و در تمرینات گروهی نیز شرکت می کند. شجاعیان که مدتی است انفرادی تمرین می کند، می تواند از نیم فصل در ترکیب استقلال به میدان برود. آقاخان هم شرایط مشابهی دارد و اگر روند درمانی خوبی را سپری کند، در نیم فصل آماده بازی کردن خواهد شد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تشریح آخرین وضعیت مصدومان استقلال - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×