روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تمرین شاد تیم ملی در استانبول" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرین شاد تیم ملی در استانبول

به گزارش صدای ایران از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران دومین جلسه تمرینی خود را در کمپ تیم بشیکتاش ترکیه برگزار کرد.  بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز (سه شنبه) پس از صرف صبحانه با حضور در زمین تمرینی تیم بشیکتاش ترکیه دومین جلسه تمرینی خود را در این کشور برگزار کردند. این تمرین از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۹۰ دقیقه برگزار شد و بازیکنان تیم ملی در فضایی شاد و در عین حال جدی به تمرین پرداختند. سرمربی تیم ملی پیش از شروع این تمرین به مدت ۱۰ دقیقه برای بازیکنان حرف زد و اهداف تاکتیکی خود را در این جلسه تمرینی برای بازیکنان تشریح کرد. کارلوس کی روش با استفاده از شرایط تمرینی موجود در کمپ و با توجه به حضور بازیکنان در این جلسه تمرینی، برنامه های تاکتیکی خود را در راه آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی با بازیکنان مرور کرد. سه دروازه بان حاضر در اردو نیز زیر نظر مربی دروازه بان ها به تمرین اختصاصی پرداختند و زمانی که بازی درون تیمی برگزار شد به سایر بازیکنان اضافه شدند. این تمرین در هوای مطبوع شهر استانبول برگزار شد. ملی پوشان فوتبال ایران عصر امروز هم به تمرین خواهند پرداخت.

بازتاب خط خوردن رفیعی از لیست تیم ملی در رسانه های قطر+عکس بازتاب خط خوردن رفیعی از لیست تیم ملی در رسانه های قطر+عکسسایت استاد الدوحه قطر خط خوردن هافبک ایرانی الخور از لیست ۲۴ نفره تیم ملی ایران از جام جهانی را بازتاب داد. مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس منصوب شد مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس منصوب شدسرپرست باشگاه پرسپولیس با صدور حکمی، مشاور اقتصادی باشگاه را منصوب کرد. «مولایی» رتبه نخست رده بندی جهانی جودو را از دست داد «مولایی» رتبه نخست رده بندی جهانی جودو را از دست دادتهران - ایرنا - جودوکار وزن منهای 81 کیلوگرم ایران، رتبه نخست رده بندی فدراسیون جهانی را از دست داد. اعلام هزینه کمپ ترکیه برای تیم ملی فوتبال ایران + تصاویر کمپ اعلام هزینه کمپ ترکیه برای تیم ملی فوتبال ایران + تصاویر کمپ​رقم اجاره کمپ تمرینی تیم ملی فوتبال ایران در شهر استانبول ترکیه مشخص شد. آخرین خبر از واگذاری تراکتورسازی تبریز آخرین خبر از واگذاری تراکتورسازی تبریز​باشگاه تراکتورسازی تبریز هنوز تکلیف مالکیتش روشن نشده است و به صورت رسمی دو خریدار جدی دارد. نخستین تمرین تیم های ملی کیوروگی و پومسه مردان برگزار شد نخستین تمرین تیم های ملی کیوروگی و پومسه مردان برگزار شدتیم های ملی تکواندو مردان کشورمان در دو گروه کیوروگی و پومسه پس از ورود به «هوشیمینه» ویتنام، صبح امروز (سه شنبه - یکم خردادماه) نخستین تمرین آماده... لبنیات چقدر گران تر شد؟ لبنیات چقدر گران تر شد؟به گزارش صدای ایران از ایسنا، رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات از افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لبنیات خبر داد و گفت: قیمت کره ۱۰۰ گرمی نیز هزار تومان... آنها که در یک ساعت میلیونر می شوند آنها که در یک ساعت میلیونر می شوندبه گزارش صدای ایران از روزنامه شهروند، گزارش شنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۷ روزنامه شهروند با عنوان «میلیونرهای یک ساعته سیتروئن و ٢٠٠٨»، از تفاوت قیمت زیاد میان... تمرین شاد تیم ملی در استانبول تمرین شاد تیم ملی در استانبولبه گزارش صدای ایران از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران دومین جلسه تمرینی خود را در کمپ تیم بشیکتاش ترکیه برگزار کرد. بازیکنان تیم ملی فوتبال... با قارچ قاتل بیشتر آشنا شوید با قارچ قاتل بیشتر آشنا شویدبه گزارش صدای ایران از ایسنا، یک متخصص قارچ شناسی پزشکی عنوان کرد: با توجه به سیر بیماری در مسمومین با قارچ در استان، رویش بسیار قارچ سمی"آمانیتا" در... منتظری جانشین وریا شد منتظری جانشین وریا شدبه گزارش صدای ایران از خبرآنلاین، کی روش برای بازی دادن به پژمان، وریا را خط زده است. در جام جهانی برزیل پژمان منتظری مدافع راست ایران بود و عملکرد... اتفاقی عجیب در آکادمی استقلال اتفاقی عجیب در آکادمی استقلالبه گزارش صدای ایران از ایسنا، هیات امنای آکادمی باشگاه استقلال طی حکمی گودرز حبیبی را مدیر آکادمی و صادق ورمزیار را سرپرست آکادمی استقلال منصوب...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرین شاد تیم ملی در استانبول از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×